“Adayım diyenler nerede?”

Okunma: 520
Videoyu Aç “Adayım diyenler nerede?”
A
a

Altes Tribün Lideri Erkan Koca, ertelenen Genel Kurul sonrası ES TV’ye yaptığı açıklamada, “Başkan adayıyım diye gezen kişiler Genel Kurul’a gelmiyor” dedi.


 
“Sahip çıkanlar aynı kişiler”
“Kongrenin ertelenmemesi için elimizden geleni yaptık” diyerek sözlerine başlayan Koca, “755 delegeden 152’si gelmiş… Zor zamanda kulübe sahip çıkanlar hep aynı kişiler. Başkan adayıyım diye gezen kişiler Genel Kurul’a gelmiyor. Aday olacaksanız ilk önce sizin gelmeniz gerekiyor. Eskişehirspor için her geçen gün zarar. Kongre tarihi bir hayli geçti. Bunun sitemini Halil başkana yaptık. Bir hafta daha ertelendi. Bayramdan iki gün önce” dedi.
 
“Taraftar bunaldı artık”
“Her sene aynı senaryolar” diyen Koca, “Gerçekten taraftar da bunaldı bu işten. Şehirde ölü toprağı var. Birlik beraberlikten bahsederken tekrar kutuplaşmaların olduğunu görüyorum burada. Geçen sezon birlik-beraberlik mesajlarıyla gelen yönetim şu an kendi içinde kutuplaşmış durumda. Zaten orada bir şey yok. Neyi paylaşamıyorsunuz? Haftaya inşallah güçlü bir yönetim çıkar. Taşın altına elimizi değil kafamızı koymalıyız” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi