‘İşbirliği hayatı kolaylaştırır’

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Eskişehir Valiliğine atanan Vali Özdemir Çakacak, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor. Vali Çakacak, “İşbirliği içerisinde olursak, vatandaşlarımızın hayatını daha çok kolaylaştırırız” dedi.

Güncel Hit: 138 / Yorum: 0 / 17 Temmuz 2017 19:17
‘İşbirliği hayatı kolaylaştırır’
-A +A

Vali Çakacak’ın dünkü ziyaretçileri; Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, DSİ 3. Bölge Müdürü Hayrettin Baysal, Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Meteoroloji Bölge Müdürü Ergün Güler ve Orman Su İşleri Müdürü Mehmet Sait Kanar oldu. Kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çeken Vali Çakacak, “Vatandaşlarımızın karşılaştığı sorunları iyi bir şekilde irdelemek ve sonucunda da bu sorunlara karşı çözüm önerileri üretmek bizlerin görevidir” dedi.
Kamu kurumları ve yerel yönetimler tarafından yapılan çalışmalara ellerinden geldiği kadar destek vermeye çalışacaklarını aktaran Vali Çakacak, Türkiye’nin daha çok kalkınmasına büyük önem verdiklerini belirterek, “Ülkemizin ve Eskişehir’in kalkınması için hep birlikte çalışmalı, iş birliğine içerisinde olmalıyız. İş birliği olmayan bir yerde kalkınma ve huzur olmaz” şeklinde ifade kullandı. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daima en yüksek seviyede tutmamızı isteyen Vali Çakacak, “ Hep birlikte işbirliği içerisinde olursak, vatandaşlarımızın hayatını daha çok kolaylaştırırız” dedi.  HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
EAL öğrencileri İspanya’da

EAL öğrencileri İspanya’da

16:52 28 Haziran 2017
73 OKULA YENİ MÜDÜR

73 OKULA YENİ MÜDÜR

00:01 6 Temmuz 2017
Azmin hikâyesi Gülçin

Azmin hikâyesi Gülçin

23:43 16 Temmuz 2017
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

ÖNCE KANALLARI TEMİZLESİN

23:59 18 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti