Kongre öncesi toplantı krizi!

Okunma: 542
Videoyu Aç Kongre öncesi toplantı krizi!
A
a

Es Es’te mevcut başkan Halil Ünal, bugün yapılacak Genel Kurul öncesi geçtiğimiz gün tesislerde toplantı için yönetimini çağırdı. Toplantıya kurmayları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz katılmayınca, Ünal küplere bindi.


 
Bu duruma çok kızdı
Es Es’te bugün yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu öncesi, son durumu değerlendirmek için önceki gün tesislerde yönetim kurulu toplantısı yapan mevcut Başkan Halil Ünal, yönetime aday olmayı planlayan yardımcıları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz’ın toplantıya katılmaması yüzünden küplere bindi. Ünal’ın bu duruma bir hayli kızdığı gelen haberler arasında.
 
Umutları tükendi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım demirören’in göreve devam etmesi yönünde destek verdiği halil ünal’ın, bugün yapılacak Genel Kurul’da tekrar aday olmak istediğini belirterek, Şahbaz ve Ilgaz ikilisinin aday olma düşüncesinden vazgeçmelerini istemişti. Şahbaz ve Ilgaz bu konuda Ünal’ın istediği adımı atmadı. İkilinin aday olacaklarını açıklamaları üzerine, Ünal’ın göreve talip olma umutları tükendi.
 
Ünal çok kızdı
Geçtiğimiz gün Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde yapılan toplantıda da yönetim kurulu üyeleri ile son durumu değerlendirmek isteyen Başkan Ünal’ın, toplantıya çağırdığı Ilgaz’ın şehir dışında olması nedeniyle katılamadığı, toplantıya mazeret bildirmeden katılmayan Şahbaz’a ise, Ünal’ın kızdığı gelen haberler arasında.
 
Begiter, Ünal’ı istiyor
Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre eski başkanlarından Aydın Begiter’in de hazır bulunduğu toplantıda, yaşanan gelişmeler üzerine Begiter’in Ünal’a destek vererek göreve devam et yönünde baskı yaptığı öğrenildi. Ünal’ın ise görevi bırakmakta ısrarcı olması üzerine toplantıdan bir sonuç çıkmadı. Değişken tabloda Es Es’in nasıl bir gün bekliyor kestirmek gerçekten güç.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi