Tek hedefim en iyi hizmet

Okunma: 686
Videoyu Aç Tek hedefim en iyi hizmet
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından Satılmışoğlu Mahallesinde hizmete kazandırılan park açılışında konuşan Başkan Ahmet Ataç, “Tek hedefim en iyi hizmet” dedi.

Tepebaşı Belediyesi tarafından Satılmışoğlu Mahallesi’nde vatandaşların hizmetine kazandırılan park, düzenlenen törenle açıldı. Törene Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra, Satılmışoğlu Mahalle Muhtarı Sinan Sivrikaya, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. “Satılmışoğlu’nda yaklaşık 3 bin 560 metrekarelik bir alanı park olarak açıyoruz” diyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Bugün Tepebaşı bölgemizde yaklaşık 2 bin dönümlük bir park alanımız var. Bugün Türkiye’de kişi başına düşen yeşil alana bakıldığında 2-3 metrekare iken; Tepebaşı’nda bu rakam 11-12 metrekare. Yani bugün İstanbul tarafından Tepebaşı’na giren bir vatandaş, kilometrelerce yeşillik içinde seyahat edebiliyor. Bununla beraber mahallelerimizin içine yaptığımız yüzlerce park var. Ben tüm mahallelerimize evime gelir gibi geliyorum çünkü Tepebaşı halkı benim için çok kıymetli” diye konuştu.
Eskişehirli
takdir eder
Eskişehirlilerin yapılan hizmetleri bildiğini ve takdir ettiğini de ifade eden Başkan Ataç konuşmasının devamında, “Biz büyük bütçeli bir belediye değiliz ancak her yere hizmet götürmeyi başarıyoruz. Eskişehir halkı da yapılan hizmeti iyi anlıyor ve takdir ediyor. Bu da bizi mutlu ediyor tabi ki, vatandaşlarımız ile belediyelerin el ele ve iç içe olması da çok önemli. Ben kesinlikle belediye işlerinde siyasi görüş ayırt etmem. 91 mahallemizin hiçbirini diğerinden ayırmamız söz konusu olamaz. Kimseye kırgın olmamız mümkün değil. Bize çok az oy veren yerler var, oralara da tabi ki ayırmaksızın hizmet götürüyoruz. Vatandaşımız da bizim siyasi görüşümüz ile hizmetimizi yorumlamıyor. Vatandaşımıza hizmet etmek de bizim için bir ibadet gibidir. Hep derim; en iyi siyaset, en iyi hizmettir. Bu sebeple seçim çalışmaları haricinde benim ağzımdan siyaset duymanız mümkün değil, yakamda siyasi parti rozeti görmeniz mümkün değil. Benim tek dileğim var; sizlere en iyi şekilde hizmet etmek” sözlerini kullandı. Başkan Ataç daha sonra vatandaşlar ile birlikte Tepebaşı Belediyesi’nin ikram ettiği aşureden yiyerek sohbet etti. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi